Do literární soutěže „Píši, tedy jsem“, kterou každoročně pořádá město Rájec – Jestřebí, se v letošním 22. ročníku zapojil rekordní počet mladých nadějných autorů z celé republiky.
Naši školu reprezentovaly práce vybraných žáků ze sedmých i osmých tříd jak v kategorii prózy, tak v kategorii poezie.
Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo v pondělí 11. 5. v prostorách Městského úřadu Rájec – Jestřebí. Součástí vyhodnocení byla i zajímavá beseda se spisovatelkou Naďou Revilákovou, která byla také jedním z porotců literární soutěže.
Naše žákyně Karolína Kačerová získala krásné 2. místo za své básně “ Kočka a myš“ a “ Život s modřinami“. Doufám a věřím, že Kája bude ve svém psaní i nadále pokračovat.
Káji gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme.
Leona Krejčířová


