/
/
Úspěch v literární soutěži

Úspěch v literární soutěži

2. stupeň | Sdělení
15 května, 2026
admin
Do literární soutěže „Píši, tedy jsem“, kterou každoročně pořádá město Rájec – Jestřebí, se v letošním 22. ročníku zapojil rekordní počet mladých nadějných autorů z celé republiky. 
Naši školu reprezentovaly práce vybraných žáků ze sedmých i osmých tříd jak v kategorii prózy, tak v kategorii poezie.
Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo v pondělí 11. 5. v prostorách Městského úřadu Rájec – Jestřebí. Součástí vyhodnocení byla i zajímavá beseda se spisovatelkou Naďou Revilákovou, která byla také jedním z porotců literární soutěže. 
Naše žákyně Karolína Kačerová získala krásné 2. místo za své básně “ Kočka a myš“ a “ Život s modřinami“. Doufám a věřím, že Kája bude ve svém psaní i nadále pokračovat.  
Káji gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme.
 
 
Leona Krejčířová 
další příspěvky
v kategorii
2. stupeň | Sdělení
11 června, 2026

Vodácký kurz na Dyji očima žáků 9.A

11 června, 2026

9. A v Praze

10 června, 2026

Městská knihovna Blansko

10 června, 2026

Sportovní den a oběd na školní zahradě

10 června, 2026

Hudba pastýřů a indiánů

9 června, 2026

Prvňáci a druháci na baseballovém hřišti

Cookies

Používáme technické cookies, které jsou nezbytné pro správnou funkčnost a zabezpečení našeho webu. Tyto cookies nám pomáhají zajistit plynulý běh a uživatelský komfort při vaší návštěvě. Pokračováním v prohlížení webu souhlasíte s jejich použitím. Další informace o cookies a jak je používáme najdete v našich Prohlášení o používání cookies.