Naše třída se v jedno čtvrteční odpoledne přeměnila v malé pódium. Představení bylo věnováno hlavně maminkám, ale nejenom jim. Poetické verše se střídaly s písničkami, od uspávanek ke studánce, přes písničky z pohádek a muzikálů, napříč Afrikou a nazpět domů, k mamince.
Každý z nás přidal ruku k dílu a milý dárek byl na světě!





