Žáci 6. B se vydali na školní výlet do Valašské pevnosti Brno, kde na ně čekalo mnoho zajímavých úkolů a týmových výzev. Během programu museli spolupracovat, přemýšlet a vzájemně si pomáhat při řešení jednotlivých stanovišť.
Vyzkoušeli si svou šikovnost, logické uvažování i schopnost domluvit se v týmu. Celý den panovala skvělá nálada, nechyběl smích ani spousta zážitků. Výlet jsme si moc užili a odvezli jsme si nejen nové zkušenosti, ale i krásné společné vzpomínky.
Michaela Drexler






