Naši žáci se zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů, kde s velkým nasazením úspěšně reprezentovali naši školu.
Pochvalu si za krásné 3. místo zaslouží Jan Alexa, Jiří Pantůček, Nikola Dvořáková a Sofie Müllerová. Jejich úspěch je výsledkem pravidelné přípravy, trpělivosti a chuti učit se důležitým zásadám bezpečného pohybu v silničním provozu.
Ocenění si zaslouží také družstvo starších žáků – Adam Havlena, Alexandre Lai, Tereza Pantůčková a Evelína Odehnalová, kteří rovněž získali bronzové medaile.
Navíc Evelína i letos obhájila své prvenství a stala se absolutně nejlepší závodnicí.
Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Máme z jejich výkonů velkou radost a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.
Děkujeme i žákům, kteří se na soutěž připravovali, ale v letošním roce se nedostali na stupně vítězů. Věříme, že příští rok se jim to povede. Vytrvejte a vaše úsilí bude oceněno.
Renata Němcová, Martina Smolová











